دومین نشست شورای تعامل با رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی  استان مرکزی در سال جدید برگزار شد

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۵ کد : ۶۰۷۱۶ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۳۱۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان مرکزی، پنجاه و سومین جلسه رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان مرکزی و دومین جلسه در سال 1401 برگزار شد.

در این جلسه که به صورت مجازی به منظور انتخاب نماینده رؤسا و گزارش شورای هم اندیشی نمایندگان رؤسای مراکز آموزشی برگزار شد، رحیم رضائی معاون علمی دانشگاه با اشاره به جایگاه نماینده رؤسا گفت: بهره مندی از نظرات رؤسای مراکز آموزشی در فعالیت های دانشگاه موضوع مهمی است که ضرورت انتخاب نماینده را به خوبی نشان می دهد.

وی افزود: معمولا در هر زمانی نظرات رؤسای مراکز در انجام فعالیت ها اخذ می شود ولی برای این کار معمولا زمان زیادی از ایشان گرفته می شود، به همین دلیل و صرفه جویی و استفاده بهینه در وقت، رؤسای مراکز آموزشی می توانند نظرات خود را با نماینده مطرح نمایند و جمع بندی موضوع را توسط ایشان به دانشگاه منتقل کنند.

معاون علمی دانشگاه همچنین شرکت در برنامه های سراسری که با حضور نمایندگان مراکز سراسر کشور برگزار می شود را یکی از وظایف اصلی نماینده مراکز عنوان کرد و گفت: با توجه به ضرورت حضور رؤسا به صورت تمام وقت در مراکز آموزشی، امکان برگزاری گردهمائی با حضور تمامی رؤسا به صورت گسترده وجود ندارد به همین جهت نماینده ایشان می تواند نظرات و پیشنهادات و انتقادات ایشان را با سرعت بیشتری ارائه نماید.

در این جلسه دکتر رضا شریفیان رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی هپکو به عنوان نماینده رؤسا گزارشی از فعالیت های صورت پذیرفته در سال گذشته ارائه کرد و در پایان بعد از نظرسنجی و اخذ رأی رؤسای حاضر در جلسه دکتر وجیه اله پارسا رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک به عنوان نماینده رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان مرکزی انتخاب شد.


نظر شما :