رسالت اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی پرورش و تربیت نیروهای متخصص در راستای رفع نیازهای کشور است

۲۲ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۶ کد : ۵۱۹۸۱ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۱۰۹
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی گفت: رسالت اصلی دانشگاه، پرورش و تربیت نیروهای متخصص و ماهر در راستای رفع نیازهای کشور است که در آستانه بیست و هشتمین سال تاسیس آن می توانیم بگوییم به اهداف ترسیم شده رسیده ایم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی، مهدی رئوفی رئیس این دانشگاه در پیامی به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی رسالت اصلی دانشگاه را تربیت نیروهای متخصص در جهت رفع نیازهای جامعه عنوان کرد.

متن پیام:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز که بیست و هشتمین سالگرد تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی را پاس می داریم بر این اصل تکیه داریم که در ابتدای امر این دانشگاه با یک نقشه و چشم انداز عمیق و متعهدانه و متخصصانه برای تأمین نیاز های جامعه به افراد متخصص، با مهارت خاص در محیط کارهای واقعی در دل مراکز بزرگ صنعتی، کشاورزی، فرهنگ و هنر و خدماتی تاسیس شد.

رسالت اصلی این دانشگاه پرورش و تربیت نیروهای متخصص و با مهارت است که خوشبختانه آمار جذب فارغ التحصیلان و اشتغال ایشان در ارگانهای مختلف بیانگر این مطلب است که ما توانسته ایم به اهداف عالی و چشم اندازی که برای تاسیس دانشگاه ترسیم شده برسیم.

امروزه صاحبان صنایع بزرگ و مراکز فرهنگی هنری و خدماتی و کشاورزی به دنبال جذب افراد با مهارت و تخصص خاص هستند تا بتوانند بهره وری و کارآیی را در مجموعه های خود افزایش دهند که خوشبختانه با درایت و سیاست و ریل گذاری صحیح که توسط ریاست عالی دانشگاه، هیئت رئیسه محترم و رؤسای محترم واحدهای استانی در سراسر کشور انجام شده است، این مطلب یعنی تربیت افراد ماهر و متخصص به سرانجام رسیده و دانشگاه به حول و قوه الهی در مسیر خود و اهداف صحیح خود گام برمی دارد  و در این راستا مدیون تلاش ها و زحمات همه این عزیزان هستیم.

 


لینک دانلود فایل

نظر شما :