Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > بیست و سومین گردهمایی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

بیست و سومین گردهمایی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی، در بیست و سومین گردهمایی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان مرکزی که روز یکشنبه 20 فروردین ماه در محل سالن اجتماعات مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان برگزار شد، دکتر ذوالانواری رئیس دانشگاه با اشاره به آیات سوره حضرت ابراهیم، نماز خواندن را شکرانه نعمت آزادی و امنیت در حکومت اسلامی و دینی دانست.

وی از شکر قلبی، زبانی و عملی به عنوان انواع شکر یاد کرد.

دبیر منطقه چهار دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به نام گذاری سال توسط مقام معظم رهبری عملکرد جهادی تمام مسئولین مراکز آموزشی را جهت ایجاد اشتغال لازم و ضروری دانست.

وی راه اندازی دفاتر کارآفرینی و مراکز رشد خوشه های فناور در مراکز آموزشی را یکی از راه کارهای اساسی برای تولید بیشتر و ایجاد اشتغال در جامعه عنوان کرد.

دکتر سیدعبدالعلی ذوالانواری در ادامه بر افزایش کیفیت برنامه های دانشگاه تاکید نمود و گفت: دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه به معاونت تبدیل شده است و در سال 96 برنامه های نظارتی دانشگاه با نظم بیشتری انجام خواهد شد.

حجت الاسلام فراهانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز با اشاره به ماه مبارک رجب و همزمانی با آغاز سال جدید درایت داشتن در انجام کارها، صدقه دادن و استغفار کردن را آغازی برای پیشرفت مادی و معنوی عنوان کرد.

در ادامه روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان مرکزی پیرامون مسایل و مشکلات آموزشی و فرهنگی صحبت نمودند.

و در نهایت نیز یکی از روسا به عنوان نماینده در شورای هماهنگی منطقه 4 دانشگاه جامع علمی کاربردی انتخاب گردید.
١٥:٢٥ - چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٢٦٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٢