Aryanic
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > با هدف کمک به امور خیریه جشنواره غذای سالم در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

با هدف کمک به امور خیریه جشنواره غذای سالم در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد.

جشنواره غذای سالم با حضور بیش از 60 تیم از مراکز آموزش علمی کاربردی شهر اراک در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی، روز شنبه 28 آذرماه جشنواره غذای سالم در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک برگزار شد.

در این جشنواره که با هدف کمک به امور خیریه و با حضور 60 تیم دانشجویی از مراکز آموزش علمی کاربردی شهر اراک برگزار گردید، دکتر ذوالانواری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی ضمن تقدیر از برگزار کنندگان مراسم و تشویق دانشجویان شرکت کننده در این فعالیت، برگزاری این برنامه ها را در مراکز آموزشی موجب ایجاد محیطی شاداب برای یادگیری بیشتر دانشجویان عنوان کرد، همچنین تقویت روحیه تعاون و همکاری در بین دانشجویان را از دستاوردهای اینگونه فعالیتها دانست.

این جشنواره در دو قسمت غذای سنتی و غذای روز ایرانی به استثنای فست فودها با حضور دکتر ذوالانواری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی، دکتر نظام دوست رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی، روسا و دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی برگزار گردید که در نهایت منابع مالی حاصل از فروش غذاها صرف امور خیریه شد.


١١:٠٥ - ١ دی ١٣٩٤    /    عدد : ٢١٣٩٧    /    تعداد نمایش : ١١٩٣